فروشگاه کوهنوردی رادکوه

رادکوه مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی لوازم کوهنوردی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف لوازم کوهنوردی مانند کفش کوهنوردی، تجهیزات کمپینگ، پوشاک، کوله پشتی و کیف و چادر و باتوم و عینک و ابزار فنی با تنوعی بی‌نظیر در رادکوه عرضه می‏‏‏‌شوند.

رادکوه مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی لوازم کوهنوردی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف لوازم کوهنوردی مانند کفش کوهنوردی، تجهیزات کمپینگ، پوشاک، کوله پشتی و کیف و چادر و باتوم و عینک و ابزار فنی با تنوعی بی‌نظیر در رادکوه عرضه می‏‏‏‌شوند. رادکوه با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی لوازم کوهنوردی در ایران با تنوعی بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان رادکوه می‏‏‌توانند با حق انتخابی بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت رادکوه را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری رادکوه است.

همواره یکی از اولویت‌های رادکوه، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای رادکوه بسیار مهم است که کاربران آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. رادکوه از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

رادکوه در سال 1398 با راه اندازی فروشگاه اینترنتی صفرشاپ کار خود را آغاز کرده و از آن طریق اقدام به فروش کفش های کوهنوردی کرد اما این نیازهای مشتریان کوه نورد خود را رفع نکرد پس بر آن شدیم فروشگاه اختصاصی مخصوص کوهنوردان عزیز ایجاد کردیم تا تمام نیاز های آنها را به صورت کامل رفع کنیم.

رادکوه با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های رادکوه محسوب می‌شود. دیجی‌کالا با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و رادکوه نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت رادکوه و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در رادکوه بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت رادکوه، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.